Siūlyčiau papildyti Naudojimosi viešuoju transportu taisykles vienu punktu (susipažinau su Vilniuje galiojančiomis; tokio nėr):
Įlipdami į viešojo transporto priemonę (jei matot, kad joje yra daug stovinčiųjų), nusiimkite kuprinę ir laikykit rankoje. Taip pasielgdami – „suplonėsite“, ir bendrakeleiviai jums už tai bus labai dėkingi.P.S. —vg— nusismulkino? Bet juk tinklaraštis vadinas „šis tas apie šį tą“. T.y. iš esmės apie smulkmenas. Kurios yra svarbiausios.
Mikrobangų krosnelės instrukcijoje teko skaityti perspėjimą, kad į krosnelę katino negalima dėti.
AtsakytiPanaikintiSakyčiau, jei neturi supratimo ir esi kanopinis, tai smulkink tu tas instrukcijas nesmulkinęs, vis tiek smegenų nepridės :)
Taip, Rūta, jūs teisi – net jei iš tikrųjų kas nors panašaus būtų parašyta taisyklėse, vargu ar visi to ir paisytų.
PanaikintiLabiausiai ačiū už Rūtą. Svarbu asmuo, su kuriuo bendrauji, o ne nepažįstamas elektroninis slapyvardis. Ačiū, kad skyrėte laiko, dėde Tekste :)
PanaikintiOi, jūs per jautriai reaguojat, Rūta. Toks kreipinys yra / turėtų būt įprastas.
PanaikintiKreipinys į mane, dėde Tekste, sujaudino; vargu ar tokio aš vertas esu.
I Tokijo traukinius tokius zmogus siusti :)
AtsakytiPanaikintiNesu Tokijo traukiniais važinėjęs, bet įsivaizduoju, kad jie visada sausakimši, ar ne, Mindaugai?
PanaikintiNe visada, bet tada kai i darba ar is darbo vaziuoji. Peronuose dirba zmones, kurie padeda zmonems susigrusti i traukini, kad durys uzsidarytu. Vaizdas kartais vertas daugiau nei zodziai: https://youtu.be/b0A9-oUoMug
AtsakytiPanaikintiPrincipą supratau. Bet: va jei atsiranda toks nenuovoka, kuris su kuprine ant pečių, o joj yra šis tas duriančio iš išorės, įsispraudžia tan traukinin? – Kaip bendrakeleiviai elgias? – Aš tylėjau ir [~ kentėjau], o kaip būtų Tokijuj?
Panaikinti