Союз ССР, как субъект международного права и геополитическая реальность, прекращает свое существование.Deja, neišgirdau; aišku, kam tos senienos, jei naujienų pilna.
Beje, Svobodos radijas yra ta proga parengęs tikrai gerą projektą – „Крах: двадцать лет спустя после распада СССР“ (yra ir angliška versija).
Šiaip, kai pagalvoji, ar ne taikingiausias imperijos krachas pasaulio istorijoj?
O jei būtų buvęs ne Gorbačiovas, bet, pvz., Masliukovas, 1990-03-01 planavęs:
5 районов вернуть из Литвы в Белоруссию. Мемель–Клайпеду оставить в СССР. То есть 1/7 территории Литвы отторгается: 182 тыс. населения!arba Lukjanovas, svajojęs atkurt Rusijos imperiją:
Я за федерацию с разным статусом республик. Как было в Российской империи: Великое княжество Финляндия, Царство Польское, Бухарское ханство, Хорезм и т.д. И ни на какие переговоры типа СССР – Литва не идти. Ибо это уже выход на международный уровень отношений. Нет Союза вне республик. Договор может быть, но межреспубликанский, а не между Центром и республиками.(Citatos iš čia; Gorbačiovo slaptieji archyvai – vienintelis dalykas, dėl ko užsuku į lrytą.lt; na, dar kartais patikrinu, ar nėra naujo Sigito Parulskio teksto paskelbta.)
P.S. Visai buvau užmiršęs, ant kurios raudonosios juostelės buvo lietuviškai užrašyta „Visų šalių proletarai, vienykitės“.
P.P.S. (dėl juoko) Ką gi, žodis batauti jau lyg ir pripažintas, belieka tikėtis, kad prigis ir burokologija, paleista pasaulin praeitą savaitę.
Euronews prisiminė, o mūsiškiams tai ne šokių šou :D
AtsakytiPanaikintiKą jūs čia rašote, kokia burokologija?
AtsakytiPanaikintiTais laikais buvo LENINIANA.
Mielas Anonime, prašyčiau atkreipti dėmesį, kad prieš P.P.S. yra tarpelis, reiškiantis 20 metų; per tiek laiko ne tik leniniana prašapo, ne tik burokologija atsirado... :)
AtsakytiPanaikintiP.S. (ne tik Anonimui/-ei) Kaltas, baisiai kaltas, kad —vg— mintys stykčioja; ką ten 20 metų!; iš amžiaus į amžių strykt – lyg niekur nieko.
AtsakytiPanaikintiVirgi, čia Laimis. Man kartais pavykdavo, bet dabar neatsimenu kaip. Aš noriu pasirašyti savo vardu. Bet kai norint įdėti komentarą siūlo pasirinkti profilį, tai sudėtinga. Kokį reikia rinktis?
AtsakytiPanaikintiReikia rinktis priešpaskutinį – Vardas / URL – ir teįrašyti vardą, o jei nori, kad tas vardas nuvestų į Tavo tinklaraštį, antroj eilutėj įrašyti savo tinklaraščio adresą (Tavo atveju – http://blogas.satenai.lt/jonusys/); va, pamėginau:)
AtsakytiPanaikintiSupratau: burokologija yra poetologijos mokslo šaka, skirstoma į M. burokologiją ir R. burokologiją.
AtsakytiPanaikinti