Vis daugiau minčių tevertos užfiksuot ranka popieriuj (depresyviai asmeniškos). Vis labiau jaučiuos turįs likt pats sau; na, kas iš to, jei užfiksuosiu įsivaizduojamo pokalbio nuotrupą:
– Laikui bėgant atmintin įsimeta kinivarpos. Va maniau: ištrauksiu trejetą dešimtmečių džiuvusią pliauską – ėch, kaip pleškės! Ištraukiau, o ana visa sugriaužta – dulkės pabiro.
– Būna ir teip.
Visi didūs planai atidėtini šonan. Visi reikšmingi darbai užmirštini.
Iš šio sekmadienio nepalyginamai daugiau šansų išlikt turi štai šie trys vaizdai (negu tądien mėginti suvokt dalykai: pvz., ką reiškia, jei į švietimo ir mokslo, kultūros ministrus imami ir pasiūlomi būtent tokie kandidatai):
(cc) (by:) —vg— [filologas (platesniąja prasme) ir batautojas]
2012-11-25
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)
-
▼
2012
(147)
-
▼
lapkričio
(7)
- (367) Dėl juoko: kai knygą ne tik atsiverti, bet i...
- (368) Įsivaizduojamo pokalbio nuotrupa, xv
- (369) Iš popieryno, viii: varia
- (370) Visiškai tarp kitko: apie norus
- (371) Visiškai tarp kitko: 2012-ų lapkričio paskut...
- (372) Įsivaizduojamo pokalbio nuotrupa, xvi
- (373) Iš popieryno, ix: apie Algimanto Mackaus tėvą
-
▼
lapkričio
(7)
- —vg—
- tinklaraštis št apie št įvertintas Šiaurės Atėnų red aktorės GK megztu šaliku (2011 IV 1), Vytauto Kubiliaus premija (2013) ir Poezijos pavasario prizu už eseistiką (2016)
Ko norėt, lapkričio pabaigoje sąmonė tik trumpam prašvinta ir vėl užgęsta, visai kaip diena. Vos spėji rūbus išdžiaustyti, indus suplauti, o kai pradedi skaityti, sutemsta. Kokie čia dar didūs planai?
AtsakytiPanaikintiTaip, teisybė, bet vis tiek pikta: norisi nenorėt, o vis tiek norisi. :) [Pavartodamas tuos skambius būdvardžius, mėginau išspaust šiek tiek autoironijos, bet, regis, nepavyko.]
PanaikintiDabar kaip tik proga pasireikšti ir man. Kaip niekada dar nuo š.m. rugsėjo 3 d. [:)] dar nėra buvę. Skaitau ir negaliu patikėti, kad čia Jūs išlindote į paviršių. [:O] (taip sava, taip artima... net lengviau pasidarė...) Bet nuo savęs nepabėgsi. Viso labo stereotipas, kad vyrai nejautrūs. Kažkada ruošdamasi pamokoms (o aš dar ir etikos mokytoja, jei ką [:)] )radau psichologo paaiškinimą, kad iš tiesų vyrai labiau pažeidžiami nei moterys, tik stereotipas, berods, nuo patriarchato pradžios užgožė mokslinę tiesą [:D]. Ir nereikia teisintis, kad tai asmeniška, todėl neverta dėmesio. Man visada lengviau pateisinti save, kai atrandu kažką panašaus ir aplinkinių gyvenime. Juk visos filosofijos ar psichologijos mokslo tiesos patvirtintos žmonių patirtimi. O kas suskaičiavo, kiek jų nuo Adomo ir Ievos gyveno... Gal ir pats Dievas nebesuskaičiuotų...
Panaikinti